Newport - obklad namísto štukové omítky

Společnost Los Kachlos, největší český prodejce a dovozce značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska, představila novou sérii keramických obkladů, které věrně imitují populární štukové omítky. Kalibrované obklady formátu 33x100 cm jsou k dispozici v pěti přírodních odstínech.

Série, která byla na trh uvedena na letošním veletrhu Cersaie a stala se jednou z nejobdivovanějších a nejvýraznějších novinek, zahrnuje celkem pět variant štukování – nejjemnější Century, hrubší Avenue či Old a nepravidelné výrazné štuky Park a Island. Keramické obklady s tímto reliéfním dekorem lze kombinovat s hladkým základem, který je k dispozici i jako dlažba.

Všechny produkty modelové řady Newport jsou mrazuvzdorné a mají matný povrch. Jde o materiály ideální jak pro interiéry, tak pro exteriéry, a to nejen pro účely dlažby, ale také pro ventilované fasády. Hodí se jak do moderních, tak i do rustikálních interiérů a všude tam, kde je z praktického důvodu vhodné použít keramický obklad namísto hrubého štukování, které je podstatně složitější na údržbu.