Keramická dlažba na terče je praktickou a estetickou volbou

Venkovní keramická dlažba na střešní terasu, balkon, či verandu již nemusí být jen lepená, ale lze ji pokládat i na terče. Terčová dlažba přináší mnoho výhod. Její instalace je víc než snadná a přináší také značnou finanční úsporu.

Při instalaci dlažby na terče není totiž nutné investovat do drahé stavební chemie. Dlažby se pokládají na terče, které lze navíc výškově přizpůsobovat a eliminovat tím případné nerovnosti podkladu. Praktická je vzduchová kapsa, která vzniká mezi dlažbou a podkladem. Slouží jednak jako protihluková izolace a také jako prostor, kterým lze vést např. elektrickou kabeláž. Při jakékoliv poruše tak stačí pouze sundat dlaždici z terče a závadu opravit.

Keramická terčová dlažba je k dispozici v mnoha designech. K dispozici je v několika vzorech, jako např. imitace přírodního dřeva, kamene nebo v šedé či béžové barvě. Dlažba je protiskluzná, mrazuvzdorná a oproti betonové dlažbě vyniká jak designem, tak i snadným čištěním. Dlažba totiž vůbec nenasákne nečistotu.

Poslední a neméně významnou výhodou je možnost vytvoření bezbariérového vstupu. S pomocí nastavitelných terčů lze snadno překonat i schodky a vytvořit plně bezbariérový přístup na balkón či verandu.