Venkovní dlažba - imitace dřeva RG Lovely

Venkovní dlažba RG Lovely patří jak z funkčního, tak i estetického hlediska k tomu nejlepšímu na tuzemském trhu. Nabídka dlažby RG Lovely v prodejnách Los Kachlos HOME zahrnuje kompletní program včetně schodovek. Co se týče barevného provedení, zahrnuje dlažba imitující dřevo celé spektrum odstínů.

Exkluzivní keramická dlažba RG Lovely je díky svým výjimečným technickým parametrům určena nejenom do kuchyně, koupelny, resp. celého interiéru, ale je to i vynikající venkovní dlažba, popřípadě jí lze oba prostory funkčně i esteticky propojit. Unikátní vnější úprava zajišťuje, že se jedná o mrazuvzdorné dlažby, které jsou bezpečné, extrémně odolné a protiskluzné. Dlažby RG Lovely využívají technologii, která dokáže eliminovat hrubost povrchu při zachování jeho neklouzavosti pro bosou nohu, proto jsou vhodné pro použití v zahradách, na terasách i v okolí bazénů.

Nabídka dlažeb RG Lovely zahrnuje kompletní program, tedy i schodovky, krajovky k bazénům, odtoky i žlábky. Vedle mimořádně kvalitních funkčních parametrů, jako je extrémní odolnost, je to i mrazuvzdorná dlažba a protiskluzová dlažba. Hlavní předností na dotek příjemného povrchu dlažby RG Lovely je však její design věrně imitující dřevo. Barevné provedení přitom zahrnuje celé spektrum odstínů od hřejivé Lovely Soft přes světlé tóny Lovely Dolce, osobité Lovely Smoke, svěží Lovely Vital, silnou Lovely Intense až po podmanivou Lovely Dark.

Hledáte keramickou dlažbu napodobující dubové dřevo? Prohlédněte si Woodtale, další populární série venkovní dlažby najdete zde: http://www.lkhome.cz/exteriery/venkovni-dlazba