Shabby Chic obklady do kuchyně

Nabízíme populární Shabby Chic obklady do kuchyně. Pestré květinové ornamenty lze libovolně kombinovat. Cítit se pak budete jako v anglickém venkovském sídle.

Los Kachlos HOME nabízí dokonalé retro obklady ve stylu Shabby Chic, které umí proměnit každou kuchyň v příjemný a elegantní prostor. Pro Shabby Chic styl je charakteristická kombinace tradičních pestrých motivů a výrazných ornamentálních vzorů s moderními materiály. Shabby Chic obklady do kuchyně se vyznačují světlými barvami a pastelovými odstíny, ze vzorů jsou pak nejčastěji zastoupeny květiny - pivoňky, růže, hortenzie, ale i nejrůznější geometrické obrazce. Dekorativní obklady Shabby Chic evokují díky svému retro stylu přívětivou a důvěrně známou atmosféru, v níž se staré harmonicky snoubí s novým.

Shabby Chic obklady do kuchyně nabízené v prodejnách Los Kachlos HOME zahrnují celé spektrum vzorů a barev, počínaje obklady s výraznými pestrobarevnými dekory přes obklady s lesklým povrchem, včetně jemných pastelových odstínů až po elegantní světlé obklady s bleděmodrou texturou. Součástí nabídky jsou vedle samotných kachlí také listely a další prvky, umožňující vytvořit designové kuchyně v Shabby Chic stylu.