Obklady Legno – kouzlo staré Anglie

Představujeme sérii keramických obkladů Legno, které svými barvami a zcela autentickou patinou napodobují cihlové obklady na fasádách anglických domů. V interiéru i exteriéru se mohou kombinovat s dlažbou série Legno Antiquo, která věrně imituje staré dubové palubkové podlahy.

Nová série obkladů Legno je k dispozici hned v několika barvách. Cihličky, ideální pro využití například v dnes tolik populárních Shabby Chick, vintage či selských interiérech, mají jemné barvy od světle béžové přes kávovou až po tmavě hnědou, nejsou však opomenuty ani další barevné kombinace – ať už jde o odstíny oranžové, modré, fialové, zelené či šedé. Obklady svým vzhledem velmi věrně napodobují staré natřené dřevo. Perfektně ladí s podlahovou dlažbou Legno Antiquo, která v sobě pojí zemité barvy s patinou starého natřeného dřeva. Součástí této série jsou i jednokusové (nelepené) schodovky, sokly, parapetní prvky a jedinečné dekorace.

Při vstupu do interiéru, kde je použitý obklad Legno v kombinaci s podlahovou dlažbou Legno Antiquo, má návštěvník pocit, že se nachází na anglickém venkově. Obklady navozují atmosféru teplého zabydleného prostoru, který je používán po generace a nikdy nikomu nezestárne.

Obklady Legno jsou dodávány v barvách Natural, Viola, Blu, Green, Ocre, Blanco, Lavanda, Arancio v rozměrech 10×20 cm za 1 199 Kč/m2. Podlahová dlažba Legno Antiquo se dodává v rozměrech 21×60 cm nebo 10,5×60 cm. Cena od 1 399 Kč/m2.