Nová unikátní designová sanita MOOD

Nová exkluzivní sanitární keramika MOOD, nabízená prodejnách Los Kachlos HOME, vyniká netradiční modularitou, svěží barevností, elegantním designem, materiály s antibakteriální úpravou a digitální technologií zajišťující úsporu vody.

Dominující myšlenkou série MOOD je snaha o harmonické propojení prostoru koupelny, včetně obkladů a dlažby, s veškerou sanitou i doplňky, ať už se jedná o koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany či vodovodní baterie. Inovativní pojetí umožňuje modifikovat jednotlivé prvky koupelny tak, aby pokud možno co nejlépe odpovídaly představám jejich uživatelů. Série MOOD je určena jak pro malé, tak i velké prostory a zahrnuje nové materiály i novátorsky aplikované moderní technologie, Příkladem mohou být vodovodní baterie disponující systémem elektronické kontroly aktuálního průtoku a teploty vody. Systém podporující úsporu vody v koupelně zahrnuje i mechanismy v toaletách či bidetech. Díky tomu lze uspořit až 25 % vody ve srovnání se standardními systémy.

Použitý materiál kombinující tradiční keramiku s Krionem, což je nová generace pevných povrchů, zajišťuje, že veškeré doplňky do koupelny jsou díky unikátnímu povrchu příjemné na dotek, jsou anti-bakteriální, vysoce odolné a snadno opravitelné a nevyžadují téměř žádnou údržbu.