Keramický mramor Gani: nepoznáte originál

Hledáte do svého interiéru mramor? Zvolte jeho dokonalou imitaci, kterou od přírodního mramoru nerozeznáte. Použít lze jako obklad i dlažba a nabízí celou řadu výhod. Na rozdíl od mramoru skutečného lze u mramoru Gani například garantovat výraznou odolnost a maximální rozměrovou přesnost.

Mramor, jeden z nejstarších stavebních materiálů, vznikl přeměnou vápence a charakteristický je především pro své barevné žilkování. To se dosud výrobcům keramických dlažeb nedařilo autenticky napodobit. Gani je však prvním keramickým materiálem, který díky patentovanému způsobu výroby dosahuje téměř 100 % vzhledu svého přírodního vzoru. Speciální technologie zajišťuje jak vysokou tvrdost tak i stálost barvy. Ta je nanášena v pěti vrstvách, čímž se dosahuje značné hloubky kresby a je tedy docíleno shodného efektu s přírodním mramorem.
Velkou výhodou keramické imitace je i vysoká odolnost proti otěru či poškození a nečistotě. Díky těmto vlastnostem je tento materiál vhodný jak pro privátní, tak i pro veřejné prostory, kde je zvýšená poptávka po vyšší nosnosti a snadné údržbě. Přírodní mramor je poměrně měkká hornina, proto není pro tyto zátěžové účely vhodný.

Díky rozměrové přesnosti lze dlaždice pokládat takřka bez spár, což zajistí mimořádný estetický efekt. Materiál je k dispozici ve formátech 60x60, 60x90,80x80, 90x90 a 60x120 cm a volit lze povrchovou úpravu s vysokým leskem, s matným vzhledem, či s výraznou strukturou povrchu, který odpovídá hrubému broušení originálního kamene. Zákazníci rovněž ocení výhodnou cenu tohoto materiálu, která se pohybuje výrazně níže oproti přírodnímu mramoru.