Impressions: postavte si koupelnu plnou emocí

I keramické obklady mohou být inspirované kresbami impresionistů. Novinka z nabídky Los Kachlos, série Impressions, navozuje dojem jemných tahů štětcem na kamenný podklad. Abstraktní grafické efekty jsou vyvedeny v jemných barvách od světle šedé přes béžovou, pudinkovou až k sytě mandarinkové.

Dekorativní obklady s příznačným názvem Impressions (dojem, pocit) mají formát 29,5x90 cm a lze instalovat vertikálně i horizontálně. Využít je lze jako doplněk základního béžového či šedého obkladu série Hipster, která má stejné rozměry a kromě obkladu zahrnuje i dlažbu o formátu 60x60 cm. Dekory lze použít nejen pro ozvláštnění koupelen či kuchyní, ale vynikne i na větších plochách v obytných místnostech.

Prosluněnou atmosféru léta – stejně jako impresionistická malba – pomůže vytvořit i v hotelích či wellness studiích. Dekory Impressions i obklady série Hipster jsou kalibrované, a proto je lze pokládat s minimálními spárami, a vytvořit dojem téměř jednolité plochy. Cena dekoru činí 779 Kč/ks, obklady a dlažba Hipster stojí 1399 Kč/m2.