Technická zóna

Při stavbě koupelny, bazénu či instalaci keramické dlažby v interiéru i exteriéru potřebujete vedle kvalitní keramiky i profesionální stavební chemii a další doplňky, jako například profily, čistící prostředky či prostředky na údržbu. V naší nabídce naleznete produkty top kvality, které zaručí, že realizace vaší stavby dopadne na jedničku.

Popis pod obrázkem: 

Profily, stavební chemie, čištění a údržba dlažeb

Profily a stavební chemie Butech

V naší nabídce naleznete široké portfolio profilů a profesionální stavební chemie značky Butech. Vedle nejrůznějších typů lepidel pro lepení dlažby na všechny druhy povrchů se jedná i o spárovací hmoty, hydroizolace či roztoky pro čištění a údržbu keramické dlažby. Podrobné informace získáte v našich prodejnách, v případě zájmu si můžete stáhnout i katalog (v angličtině).

Stavební chemie Murexin

V prodejnách Los Kachlos HOME můžete zakoupit kvalitní stavební chemii značky Murexin. Jedná se o chemii pro ošetření povrchu na lepení obkladů a dlažeb, spárovací hmoty, hydroizolace a lepidla pro lepení dlažby na anhydrid, lepení slinuté dlažby, obkladu na obklad, obkladu a dlažby na kovový podklad, velkoformátové dlažby, obkladů v bazénech, dlažby na podklad s podlahovým vytápěním a dalších alternativ. Důležitou kapitolu nabídky tvoří i chemie pro čištění a ošetřování keramických dlažeb.
Dodáváme rovněž chemii pro lepení dřevěných podlad, linkflooru a pvc podlah.