Mozaiky a bazény

Plánujete výstavbu anebo rekonstrukci bazénu? Zaměřte se v prvé řadě na krajovky. Jen pokud jsou tyto prvky od skutečně specializovaných výrobců, mohou vám zajistit maximální bezpečnost. Nabízí totiž speciální protikluznost pro mokrý povrh a bosou nohu, což běžní výrobci často opomíjejí. Součástí bazénových programů z naší nabídky jsou vedle krajovek pro přelivové i skimmer bazény také další prvky, stejně jako dlažby či mozaiky pro bazén i okolní zpevněné plochy.

Popis pod obrázkem: 
Bazénový program

Máme mnohaleté zkušenosti a široké portfolio produktů pro řešení zahradního bazénu, a to včetně speciálních přelivových hran a odtokových žlabů. Všechny tyto naše keramické prvky (včetně dlažeb) splňují nejpřísnější normy protiskluznosti pro bosou nohu, zároveň mohou být speciálně upraveny technologií BIOSTOP pro nejvyšší stupeň hygieny a bezpečí. Samostatné téma je rekonstrukce a renovace starých zahradních bazénů, kdy za nepatrné náklady dokážeme ze starého a vysloužilého modelu udělat bazén nový, který bude ozdobou vaší zahrady!

Mozaiky

Mozaika představuje klasiku, která nikdy nezestárne. Již staří Římané ji využívali pro zdobení lázní či stěn paláců a na dochovaných památkách, například v Pompejích, můžeme vidět, že působí neustále velmi svěže a moderně. Návrat mozaiky do současných koupelen, kuchyní, nebo k bazénům je tedy velkým trendem. Dnes se používají na vytváření mozaik hlavně keramické materiály, k dostání jsou ale také mozaiky skleněné anebo vytvořené z přírodních materiálů, jako je kámen či kov.