Exteriéry

Nabízíme kompletní zpracování vašich teras, dvorů či zahrad. Od projektu z pera zahradního architekta, přes dodání kvalitních a stylových materiálů, až po realizaci. V naší nabídce najdete venkovní keramické dlažby zahrnující schodový program, bazény, bazénové prvky či parapetní prvky. Dále dekorace fasád, ventilované fasády, stylový nábytek, luxusní květináče a stínící prvky.

Katalog nasich obkladu a dlažeb si můžete stáhnout v pdf zde . Navštívit můžete i náš katalogový web www.loskachlos.cz.

Venkovní dlažba

Už žádný beton či plast. Hitem pro zpevněné plochy na zahradě stejně jako pro terasy a balkóny je dnes keramická dlažba. Venkovní dlažba musí být v prvé řadě mrazuvzdorná a protiskluzná a zahrnovat musí i schodovky (nejlépe jednokusové), sokly a parapety. V naší nabídce naleznete několik desítek sérií venkovní dlažby – imitace dřeva, kamene, betonu, ale také terracottu či populární retro styl.

Bazénový program

Máme mnohaleté zkušenosti a široké portfolio produktů pro řešení zahradního bazénu, a to včetně speciálních přelivových hran a odtokových žlabů. Všechny tyto naše keramické prvky (včetně dlažeb) splňují nejpřísnější normy protiskluznosti pro bosou nohu, zároveň mohou být speciálně upraveny technologií BIOSTOP pro nejvyšší stupeň hygieny a bezpečí. Samostatné téma je rekonstrukce a renovace starých zahradních bazénů, kdy za nepatrné náklady dokážeme ze starého a vysloužilého modelu udělat bazén nový, který bude ozdobou vaší zahrady!

Venkovní nábytek Egoé

Egoé představuje atraktivní kolekci venkovního nábytku pro užití nejen doma, na terase a zahradě, ale i v restauraci, kavárně nebo parku.

Egoé vytváří vlastní nábytkové řady, které si navrhuje nejen sama, ale oslovuje k externí spolupráci i významné české designery. Vzniká tak zajímavé portfolio výrobků pro různé skupiny a potřeby zákazníků nejen pro jejich domov, ale i pro veřejný prostor.

Ventilované fasády

Velkoformátové obklady přinášejí jedinečný design budov, která pak vystupují z šedi obvyklého standardu jako barevný prvek v černobílém prostředí. Pokud se fasádní keramický obklad instaluje na konstrukci, vzniká tzv. ventilovaná či odvětrávaná fasáda, která výrazně zvyšuje izolaci budovy, a to až o 40 %. Izolace působí jak v zimě, tedy proti chladu, tak i v létě, tedy proti slunci a horku.

Luxusní květináče

Nabízíme luxusní květináče španělské designové značky Vondom. Vybírat je možné z mnoha velikostí, barev a tvarů, k dispozici jsou venkovní květináče i květináče se samozavlažovacím systémem. S pomocí velkých květináčů lze přinést zeleň i na balkony a terasy, kde není možné zakládat záhony. Květináče jsou vybaveny kolečky, díky nimž je manipulace i s těmi největšími modely hračkou. Jsou vyrobeny z polyethylenu, díky čemuž jsou rezistentní vůči extrémním teplotám (-60ᵒC až + 80ᵒC ) a jsou 100 % recyklovatelné. V případě zájmu náš zahradní architekt poradí s výběrem zeleně.

Stínící plachty a slunečníky

Nabízíme luxusní slunečníky a stínící plachty belgické značky Umbrosa. Jedná se o moderní systém, díky němuž si lze se stínem doslova pohrát. Slunečníky i plachty lze polohovat, a tím zajistit zastínění zahradního posezení v jakoukoliv denní dobu. Designové stínící plachty a slunečníky jsou k dispozici v mnoha barvách i tvarech a hodí se jak k modernímu, tak i rustikálnímu stylu.