Články

SLIM SLATE – DOKONALÝ BŘIDLICOVÝ OBKLAD

Hledáte dokonalý obklad z přírodního kamene, který se snadno instaluje? Který je tenoučký, lehký a pružný a lze lepit i na zaoblené povrchy? Pak volte břidlicové obklady SLIM SLATE.

Ultratenké velkoformátové břidlicové obklady SLIM SLATE jsou určené pro instalace v interiéru i v exteriéru. Jsou vyrobeny z pravého kamene – štípané břidlice – pomocí technologie „odloupnutí“ tenké vrstvy z břidlicových kvádrů. Využití najdou nejen jako obklad stěny či jako podlahová krytina, ale třeba i pro zakrytí vestavěných skříní anebo dveří, materiál lze totiž lepit i na dřevo.

Nová prodejní galerie Los Kachlos HOME překvapí designem i přístupem

Na pražské Vinohradské ulici číslo 41 jsme otevřeli novou exkluzivní prodejní galerii, která pod značkou Los Kachlos HOME nabízí vybrané designové produkty z oblasti bydlení a interiérového designu. Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě našeho tradičního sortimentu z oblasti keramických obkladů, dlažeb a luxusních koupelen i nabídku dalších značek, které společně vytváří unikátní designový koncept. Místo, kde architektura, umění a design společně vytvářejí harmonickou symbiózu. Jedná se o tyto značky:

Nejbělejší bílá? V případě dlažby a obkladů jen u LOS KACHLOS!

Přemýšlíte nad tím, jakou si pořídit koupelnu, a nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám – volte bílou! Ať už zvolíte obklady či dlažby lesklé či matné, určitě nešlápnete vedle. Bílá totiž navodí pocit čistoty, nepodléhá módním trendům a lze ji výborně kombinovat s nejrůznějšími doplňky.

Reliéfní a velkoformátové obklady VENIS

Reliéfy VENIS: elegance, prostor a jas
Současné trendy v interiérovém designu jednoznačně směřují ke keramickým obkladům s plastickou strukturou. Výroba takového obkladu v optimální kvalitě není právě snadná a jen výjimečně lze dosáhnout výsledného produktu skutečně bez kompromisů. Renomovaný španělský výrobce VENIS však díky inovativním technologiím dokáže skutečné zázraky! Špičková kvalita a výjimečný design jsou charakteristické hned pro několik sérií keramických obkladů, které naleznete exkluzivně v naší nabídce.

Stránky